Objevte možnosti vaší komunikace 

Copywriting

Proměníme váš příběh v text, který každý dočte do konce. Bez ohledu na to, jestli jde o tiskovou zprávu, článek na web nebo příspěvek na sítě – s tím vším si poradíme.

Media relations

Vybudujeme vám nejen dobré a dlouhodobé vztahy s novináři. Uděláme z vás důvěryhodný a žádaný zdroj informací z vašeho oboru.

PR

Nastavíme vaši komunikaci tak, aby byla příjemná, smysluplná i úderná zároveň. S komunikačními aktivitami pomůžeme od přípravy po jejich vyhodnocení.

Akce nejen pro média

Uspořádáme za vás setkání s novináři – malé, velké, nebo v terénu. Připravíme vás na nečekané dotazy i světla televizních kamer. A celou akci zprodukujeme.

Kampaně a advokacie

Máte téma, které vás pálí a chcete na něj upozornit? Vytvoříme spolu s vámi efektivní komunikační kampaň. Umíme také jednoduché weby i grafiku.

Workshopy a mentoring

Chcete si oprášit základní dovednosti nebo si naopak osvojit nové techniky a na vlastní kůži si je rovnou vyzkoušet? Připravíme pro vás školení na míru.

Každému projektu připravujeme nabídku na míru dle vašich akutálních možností a potřeb. Pro více informací o sazbách napiště na lucie@storyhunters.cz.